Konstrukcje metalowe połączone szczelną spoiną zyskują trwałość i wytrzymałość na lata. Spawanie jest rzemiosłem, które pozwala spawaczowi na mocowanie różnego rodzaju elementów metalowych.

Steelgoodwood - rzemiosło solidne jak stal

Steelgoodwood to stalowe, spawane w warsztacie i proszkowo malowane, konstrukcje wykonane w Solcu Kujawskim przez pana Arkadiusza Majchrowskiego. Pan Arkadiusz jako młody mąż i ojciec, obecnie czworga już dzieci, zamarzył o solidnym stole w swym nowo wybudowanym domu, przy którym mógłby pomieścić domowników i gości. Zrobił go sam z metalowych profili i dębowego blatu. Stół budził podziw znajomych i w ten sposób pojawił się pomysł na mały biznes.
Pan Arkadiusz spawa profile w produkty użytkowe typu: hokery, stojaki, stoły i stoliki, kwietniki, półki, wiaty, balustrady, drzwi balkony, ogrodzenie.

Wieszaki stojące

Nasi Klienci docenili solidność i jakość wykonania produktów Steellwoodgood, zwłaszcza stojaków na ręczniki, które sprawdziły się jako wyjątkowo stabilne i poręczne dodatki łazienkowe. Minimalistyczny, elegancki design wyrobów szczególnie efektownie zaprezentuje się we wnętrzach loftowych.


Stoły z drewnianym blatem

Stalowe nogi podkreślają piękno drewnianych blatów. Klienci w naszym Salonie mogą obejrzeć wzorniki nóg i blatów oraz stół z dębowym blatem, który znajduje się w strefie projektantów. Po produkty Steelwoodgood zapraszamy do naszego Salonu.

Kwietniki, półki i konstrukcje ogrodowe


TagI

hand made, wieszaki


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>