Enano jednym ze sponsorów Tenis Business Lexus CUP

Nasz Salon niejednokrotnie angażował się w inicjatywy sportowe. Mieliśmy przyjemność wesprzeć Klub Sportowy MUKS Bydgoszcz czy przekazać gadżety na festyn sportowy w Bielsko-Białej. Tym razem postanowiliśmy wystąpić w roli sponsora podczas turnieju Tenis Busines Lexus CUP w Bydgoszczy.

Oprócz dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji turniej miał na celu połączyć ze sobą pasjonatów sportu z różnych branż. W zmaganiach na korcie wzięli udział lokalni przedsiębiorcy oraz reprezentanci firm. Nasz Salon reprezentował Pan Jacek Trela — prezes Kujawsko-pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, z którą mieliśmy już przyjemność współpracować.

Sponsorem tytularnym turnieju był salon samochodowy marki Lexus, który zadbał o atrakcję w postaci prezentacji luksusowych aut.

Cały turniej zwieńczyło spotkanie w restauracji Kanwa mieszczącej się w Osielsku, podczas którego miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom oraz podziękowań sponsorom.


Organizatorowi Kotewicz Tournaments dziękujemy za możliwość dołączenia do wydarzenia, podczas którego nie zabrakło interesujących rozmów i pysznego poczęstunku. Z kolei Panu Jackowi Treli, dziękujemy za reprezentowanie ENANO na korcie.TagI

partnerzy, sponsoring, współpraca


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>