Kolejne szkolenie już za nami. Tym razem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu produktowym wraz z marką TECE. Oprócz naszego zespołu nie mogło oczywiście zabraknąć projektantów. Spotkanie dotyczyło nowości w ofercie tego producenta.

Marka ta zaprezentowała nam swój nowy stelaż podtynkowy TECEbase, który charakteryzuje się bardzo małym rozmiarem (112 cm x 32 cm) przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich możliwości montażowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla projektantów i wykonawców, którzy niejednokrotnie muszą się liczyć z ograniczeniami przestrzeni w swoich realizacjach. Stelaż jest również kompatybilny z każdą miską WC tego producenta, nawet z miską myjącą TECEone. Stelaż jest już dostępny w ofercie naszego salonu „od ręki".

Stelaż podtynkowy do WC ze spłuczką Base 320 mm Tece TECEBase

SPRAWDŹ 

Toaleta myjąca 35.8 x 54 x 35 cm Tece TECEone

SPRAWDŹ 

Stelaż pod bidet Tece TECEprofil

SPRAWDŹ 

Oprócz stelaża zapoznaliśmy się również z nowymi kolekcjami przycisków spłukujących. Warto dodać, że cechą wyróżniającą markę TECE na rynku jest fakt, iż wszystkie przyciski w ofercie pasują do każdego stelaża tego producenta. Nie zależnie czy podsiadamy stelaż sprzed roku lub 15 lat, zawsze możemy zdecydować się na wymianę przycisku na nowy.

Przycisk spłukujący ze szkła do WC Tece SQUARE szkło białe satynowe

SPRAWDŹ 

Przycisk spłukujący do WC z metalu TECEsolid czarny mat

SPRAWDŹ 

Przycisk spłukujący WC Tece TECEplanus antyczna miedź

SPRAWDŹ 

Wiedzą pozyskaną podczas szkolenia lubimy się dzielić z naszymi Klientami, dlatego wraz z TECE postanowiliśmy przygotować dla Państwa krótki film, w którym Pan Maciej Tomasikiewicz — Regionalny Dyrektor Sprzedaży TECE Polska opowie o nowościach produktowych tego producenta. Materiał ten jest obowiązkowy dla osób planujących aranżację wymarzonej łazienki. Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi za merytoryczne szkolenie oraz udział w nagraniu, a przybyłym projektantom za obecność. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem, a tymczasem zapraszamy do Salonu łazienek Enano po produkty marki TECE i nie tylko.


TagI

szkolenia, Tece, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>